Inspirace bydlení – jak stylově zařídit byt

Hledáte inspiraci pro vaši ložnici, obývací pokoj nebo celý byt? Jednou z možností je zařídit pokoj v určitém stylu – vznikne tak originální a příjemný prostor, který bude jenom váš.

Ložnice pro romantiky

inspirace-romantikaSežeňte si moře doplňků, hlavně nejrůznějších látek, přehozů, plédů a polštářků. Vše kombinujte v jemných pastelových barvách a zaměřte se na měkkost celého interiéru. Výměnu čalounění na židli zvládne každý, stejně jako bílý nebo krémový nátěr zašlého nábytku. Vzory můžou být výrazné a volné místo tenhle typ ložnice nezná! Romantická ložnice je také ten pravý prostor, kde si splnit dětská přání o posteli s nebesy.

Tip!

Kombinujte! Vaší představivosti se meze nekladou – sežeňte třeba různé druhy textilií s různými vzory nebo texturou, avšak ve stejné barvě. Uvidíte, jak krásně budou vypadat tyhle polštářky na vaší posteli či pohovce!

Orientální ložnice

inspirace-orientJe ideální pro milovníky výrazných barev a jednoduchých linií. Zaměřte se na jednoduchost, vyhoďte všechny zbytečnosti a dejte vyniknout pouze barvám. I když slovo orient zavání zlatými kudrlinkami, do pokoje v orientálním stylu je netahejte – precizní kombinace barev nejlépe vyzní bez přízdob. Kupte výrazný, jednobarevný koberec, zvolte nízkou postel a namísto závěsů použijte rolety nebo japonské posuvné stěny.

Tip!

Přizpůsobte váš byt tomu, co v něm děláte. Jste nenapravitelný kutil? Dopřejte si promyšlený pracovní kout. Malujete nebo fotíte? Zařiďte si část bytu jako umělecký ateliér!

Hravý dětský pokoj

inspirace-detskypokojInspirací při zařizování dětského pokoje by vám měly být vaše děti. Zaměřte se na to, co mají rády, co rády dělají. Jsou to nadaní malíři? Pak jim kupte barvy na stěnu a nechte je malovat po jedné ze stěn! Výzdoba bude originální a bude možné ji kdykoli změnit. Pamatujte na dobré světlo, veliký prostor na hraní (nejlépe hrací koberec) a na chytré úložné prostory.

Tip!

Chcete pořádnou dávku inspirace? Podívejte se na 5 nejlepších současných českých blogů o trendovém bydlení.

Co by v útulném bytě nemělo chybět?

  • Květiny – vnesou do každého pokoje život
  • Fotky přátel a rodiny – v hezkém rámečku zlidští vaše stěny
  • Bytový textil – nový koberec, závěsy a povlečení udělá divy
  • Chytré osvětlení – použijte bodová světla pro dotvoření atmosféry

Další styly, v jakých si zařídit pokoj:

Zeptejte se designérky

V online poradně bytového designu se můžete dozvědět, jak co nejlépe zařídit konkrétní místnost ve vašem bytě.

Partneři webu

Chcete se stát partnery webu? Napište nám.

Zajímavé odkazy

Samostatnou kapitolou při zařizování bytu jsou obývací stěny. Nechte se inspirovat!

Myslíte si, že tapety už nefrčí? Podívejte se na partnerský web jak na tapety.cz a zkuste si tapetami vyzdobit vlastní byt.

Přemýšlíte, jak si co nejlépe zařídit obývák, ale nemáte jasnou představu? Pomůže vám web jak zařídit obývák, který se věnuje realizaci různých typů obývacích pokojů.

Budete v některých místnostech malovat? Mrkněte na informační web o malování nechte si poradit.

Ať potřebujete vybavit menší či větší kuchyň, nabízí se nepřeberné množství variant. Na webu kuchyně na míru.net se dozvíte spoustu zajímavých informací.

Vestavěné skříně Praha 20 - Počernice

Spolupracujte s námi

Líbí se vám naše stránky o bydlení? Chtěli byste tady prezentovat svojí firmu? Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@jakzariditbyt.cz