TOP 10 českých blogů o bydlení

O tom, co by se vám doma líbilo, jistě máte svou představu. Někdy ale může dojít inspirace a vy už nevíte, jak své bydlení oživit. Sestavili jsme pro vás žebříček 5 českých blogů, které stojí za pozornost a mohou vám toho hodně dát.

blogy_1000

1. Reci Veci

Milujete předělávání starších věcí na nové a jejich používání k neobvyklým účelům? Potom neváhejte a nakoukněte na blog Reci Veci blogerky Alexandry, která se zabývá ručně vyráběnými designovými doplňky, hračkami a jinými věcmi. Pro všechny zručné kutily a kutilky místo jako stvořené k čerpání stále nových a nových nápadů.

2. Vintagelover

Zalíbil se vám styl vintage, ale nevíte, jak ho u sebe zavést, případně doladit? Dost možná vám poradí autorka blogu Vintagelover a jako inspirace mohou posloužit i mnohé úžasné fotografie. Nespočet kategorií vám nabídne tolik nápadů, že je nebudete stíhat zpracovávat.

3. Quality Design

O tom, že bychom se u sebe doma neměli striktně řídit módními záležitostmi, ale naopak dát průchod tomu, co se líbí nám samotným, se dočtete na blogu Quality Design. Autorka blogu sama říká, že „naše domovy by měly vyprávět příběh našeho života“. Ten jediný správný styl, v němž své bydlení provedete, je ten, který o vás vypovídá a který se vám líbí.

4. La Petite Anne

Blogerka Anna prý už odmalička kreslila domovy, které nebyly její, a vytvářela imaginární příjemná prostředí. Blog plný DIY tipů i všehochuť týkající se příjemného bydlení rozhodně stojí za prozkoumání. La Petit Anne je balzámem na duši pro všechny, kteří chtějí krásně bydlet nebo se alespoň prozatím pokochat.

5. Můj dům, můj squat

Český a zahraniční design, to jsou dvě z kategorií, které najdete na blogu Můj dům, můj squat. Nejrůznější tipy týkající se samotného interiéru i DIY návody na to, jak si originálními drobnostmi zpříjemnit domov, vás jistě okouzlí a osloví.

6. Design Ville

Blog vedou manželé Katka a Michal - absolventi studií produktového designu, kteří našli svou vášeň ve skandinávském stylu, jemuž vévodí čisté a přírodní materiály. Stránka designville.cz primárně funguje jako e-shop, najdete tady ale i stylový blog plný tipů na zařízení domácnosti a vytvoření útulné atmosféry.

7. Tady je moje

Další blog o bytovém designu nese příznačný název „Tady je moje“. Tvoří ho parta zkušených redaktorů, kteří se shodují na tom, že: „Na život ani na bydlení neexistují šablony.“ Každý totiž máme jiný vkus a názory. Pokud stejně jako redakce nefandíte stereotypům, není nic jednoduššího, než se nechat inspirovat.

8. A Home with Heart

Interiérová stylistka Petra nadšeně objevuje krásné věci s příběhem. Na jejím blogu najdete tipy na skvosty, které dělají domov domovem. Nechte se inspirovat vlastním bydlením Petry, jejími realizovanými projekty, ale i fotografiemi zajímavých interiérů, ze kterých čiší nadčasovost a kreativita. Petra píše o zajímavých interiérech, designových novinkách i domácím tvoření.

9. Jane at home

Tyhle stránky spravuje bloggerka Jana, která zachycuje svůj velký dům na krásných a inspirativních fotografiích. Nechte se okouzlit světlými interiéry i kouzelným bydlením v přírodě. Načerpejte novou energii i inspiraci a zjistěte, jaké trendy vévodí současnému bydlení.

10. TAMARKI 

Blog Markéty, která píše o bydlení, designu, architektuře, zajímavých nápadech, vtipných věcech a především vlastnoručním tvoření vám prozradí, jak zvelebit byt s dvěma malými dětmi za zády a s minimem finančních prostředků. Markéta miluje severský styl bydlení, minimalismus a zároveň citlivé míchání stylů. Nakoukněte, jak to vypadá u ní doma.   

Sbírejte nápady a realizujte!

Nechte se inspirovat k tomu, jak mít zase jiný a o něco hezčí domov. Stačí si prohlédnout několik blogů týkajících se bydlení a budete mít brzy jasno. Potom už stačí jen trocha zručnosti!

Zeptejte se designérky

V online poradně bytového designu se můžete dozvědět, jak co nejlépe zařídit konkrétní místnost ve vašem bytě.

Partneři webu

Chcete se stát partnery webu? Napište nám.

Zajímavé odkazy

Samostatnou kapitolou při zařizování bytu jsou obývací stěny. Nechte se inspirovat!

Myslíte si, že tapety už nefrčí? Podívejte se na partnerský web jak na tapety.cz a zkuste si tapetami vyzdobit vlastní byt.

Přemýšlíte, jak si co nejlépe zařídit obývák, ale nemáte jasnou představu? Pomůže vám web jak zařídit obývák, který se věnuje realizaci různých typů obývacích pokojů.

Budete v některých místnostech malovat? Mrkněte na informační web o malování nechte si poradit.

Ať potřebujete vybavit menší či větší kuchyň, nabízí se nepřeberné množství variant. Na webu kuchyně na míru.net se dozvíte spoustu zajímavých informací.

Vestavěné skříně Praha 20 - Počernice

Spolupracujte s námi

Líbí se vám naše stránky o bydlení? Chtěli byste tady prezentovat svojí firmu? Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@jakzariditbyt.cz