Jak zařídit byt 3+kk

foto-byt3kkaPokud jste majiteli bytu 3+kk, můžete si gratulovat. V tomto bytě zvládnete pohodlně vychovat dvě děti, aniž byste trpěli nedostatkem soukromí. Jak zařídit byt 3+kk, aby se vám v něm žilo co nejlépe? Pamatujte na správné rozdělení místností a investujte do vestavěného nábytku. Pokud využijete možností vašeho bytu od podlahy až ke stropu, do 3+kk se vám vejde dětský pokoj, ložnice, jídelna, kuchyň, pracovna i obývák.

Jak zařídit byt 3+kk? Dejte dětem největší místnost

foto-byt3kkbJedna místnost pro děti, jedna pro rodiče a jedna pro všechny – top je nejtypičtější rozložení bytu 3+kk. Pokud děti nemáte, využijete samostatnou míst jako pracovnu a pokoj pro hosty v jednom – stačí do ní pořídit rozkládací pohovku, vestavěné skříně a velký pracovní stůl. Jestliže ale děti máte, vyberte pro ně co možná největší místnost v bytě. Vy v ložnici jenom spíte, ale děti v dětském pokoji žijí.

Tip!

Zapomeňte na dělící příčky – tajná přání vašich ratolestí o vlastním pokoji můžou docela dobře vyřešit dělící dveře nebo žaluzie. Pamatujte ale na to, aby v každé takto vzniklé buňce bylo dostatek světla.

Vestavěný nábytek pořiďte do celého bytu – zařídit byt 3+kk je s ním jednodušší a když je počáteční investice velká, vyplatí se. Do vestavěných skříní se schovají hračky, lůžkoviny, oblečení i nádobí a knihy.

Barvy v bytě 3+kk? Experimentujte, ale s mírou

Obývací místnost s kuchyňským koutem nezapomeňte doplnit o velký jídelní stůl, nezastavějte ale veškerý prostor nábytkem, aby se neztratila důležitá vzdušnost a lehkost. V bytě 3+kk si můžete vyhrát s barvami, vždy se ale řiďte proporcemi a světlostí jednotlivých pokojů. O tom, jakou barvou vymalovat, pojednává samostatná stránka na webu jakvymalovat.cz.

Zeptejte se designérky

V online poradně bytového designu se můžete dozvědět, jak co nejlépe zařídit konkrétní místnost ve vašem bytě.

Partneři webu

Chcete se stát partnery webu? Napište nám.

Zajímavé odkazy

Samostatnou kapitolou při zařizování bytu jsou obývací stěny. Nechte se inspirovat!

Myslíte si, že tapety už nefrčí? Podívejte se na partnerský web jak na tapety.cz a zkuste si tapetami vyzdobit vlastní byt.

Přemýšlíte, jak si co nejlépe zařídit obývák, ale nemáte jasnou představu? Pomůže vám web jak zařídit obývák, který se věnuje realizaci různých typů obývacích pokojů.

Budete v některých místnostech malovat? Mrkněte na informační web o malování nechte si poradit.

Ať potřebujete vybavit menší či větší kuchyň, nabízí se nepřeberné množství variant. Na webu kuchyně na míru.net se dozvíte spoustu zajímavých informací.

Vestavěné skříně Praha 20 - Počernice

Spolupracujte s námi

Líbí se vám naše stránky o bydlení? Chtěli byste tady prezentovat svojí firmu? Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@jakzariditbyt.cz