Jak zařídit byt 2+kk?

foto-byt2kkaByt 2+kk je ideální veliký pro pár a pohodlně v něm zvládnete bydlet i s malým dítětem. Jak zařídit byt 2+kk, abyste se do něj pohodlně vešli? Ideální je samostatnou místnost koncipovat jako ložnici s vestavěnými skříněmi na veškeré oblečení a lůžkoviny, místnost s kuchyňským koutem pak přetvořit v multifunkční obytný prostor.

Jak zařídit 2+kk? Nadčasově, jednoduše a funkčně

foto-byt2kkbV ložnici, kterou je nejlepší umístit do samostatné místnosti, si dopřejte pohodlnou postel a pokud to prostor dovolí, zařiďte si v jednom rohu místnosti šatnu. Mít šatnu je snem každé ženy hlavně proto, že všechno oblečení se v ní velmi dobře skladuje, je snadné se v něm zorientovat a odpadá věčné přeskládání komínků se zmačkanými tričky. Vestavěná šatna a vestavěné skříně vám ušetří místo zvlášť tehdy, když zvolíte posuvné dveře.

V obytné, zpravidla větší místnosti s kuchyňským koutem nezapomeňte na pracovní stůl, jídelní stůl, relaxační zónu a úložné prostory jako například knihovny. V relaxační zóně si dopřejte rozkládací pohovku jednoduchých linií.

Tip!

Velmi dobře vypadá třeba oboustranná policová knihovna, která může stát uprostřed místnosti a dobře tak oddělit pracovní zónu od sezení s televizí.

Barvy do bytu 2+kk: Vévodí bílá a krémová

Při zařizování bytu 2+kk se stále ještě držte světlých barev, které ale můžete doplnit jednou či dvěma stěnami, namalovanými výraznou barvou. Tu pak použijte také při výběru doplňků a částečně i nábytku. Pamatujte ale, že jedna barva by měla být stále dominantní, v případě bytu 2+kk by jí měla být bílá nebo krémová.

Kuchyňský kout můžete při dostatku prostoru doplnit o tzv. varný ostrůvek – kus pracovní desky, umístěný naproti kuchyňské lince. Při vaření tak nebudete muset stát zády k ostatním. Nábytek do kuchyňské linky i do celého bytu 2+kk volte spíše světlý, nebojte se ani lesklých povrchů a zrcadel. Při zařizování bytu 2+kk myslete na nadčasovost vybavení a také na jeho odolnost.

Zeptejte se designérky

V online poradně bytového designu se můžete dozvědět, jak co nejlépe zařídit konkrétní místnost ve vašem bytě.

Partneři webu

Chcete se stát partnery webu? Napište nám.

Zajímavé odkazy

Samostatnou kapitolou při zařizování bytu jsou obývací stěny. Nechte se inspirovat!

Myslíte si, že tapety už nefrčí? Podívejte se na partnerský web jak na tapety.cz a zkuste si tapetami vyzdobit vlastní byt.

Přemýšlíte, jak si co nejlépe zařídit obývák, ale nemáte jasnou představu? Pomůže vám web jak zařídit obývák, který se věnuje realizaci různých typů obývacích pokojů.

Budete v některých místnostech malovat? Mrkněte na informační web o malování nechte si poradit.

Ať potřebujete vybavit menší či větší kuchyň, nabízí se nepřeberné množství variant. Na webu kuchyně na míru.net se dozvíte spoustu zajímavých informací.

Vestavěné skříně Praha 20 - Počernice

Spolupracujte s námi

Líbí se vám naše stránky o bydlení? Chtěli byste tady prezentovat svojí firmu? Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@jakzariditbyt.cz