TOP 5 českých blogů o bydlení

O tom, co by se vám doma líbilo, jistě máte svou představu. Někdy ale může dojít inspirace a vy už nevíte, jak své bydlení oživit. Sestavili jsme pro vás žebříček 5 českých blogů, které stojí za pozornost a mohou vám toho hodně dát.

blogy_1000

1. Reci Veci

Milujete předělávání starších věcí na nové a jejich používání k neobvyklým účelům? Potom neváhejte a nakoukněte na blog Reci Veci blogerky Alexandry, která se zabývá ručně vyráběnými designovými doplňky, hračkami a jinými věcmi. Pro všechny zručné kutily a kutilky místo jako stvořené k čerpání stále nových a nových nápadů.

2. Vintagelover

Zalíbil se vám styl vintage, ale nevíte, jak ho u sebe zavést, případně doladit? Dost možná vám poradí autorka blogu Vintagelover a jako inspirace mohou posloužit i mnohé úžasné fotografie. Nespočet kategorií vám nabídne tolik nápadů, že je nebudete stíhat zpracovávat.

3. Quality Design

O tom, že bychom se u sebe doma neměli striktně řídit módními záležitostmi, ale naopak dát průchod tomu, co se líbí nám samotným, se dočtete na blogu Quality Design. Autorka blogu sama říká, že „naše domovy by měly vyprávět příběh našeho života“. Ten jediný správný styl, v němž své bydlení provedete, je ten, který o vás vypovídá a který se vám líbí.

4. La Petite Anne

Blogerka Anna prý už odmalička kreslila domovy, které nebyly její, a vytvářela imaginární příjemná prostředí. Blog plný DIY tipů i všehochuť týkající se příjemného bydlení rozhodně stojí za prozkoumání. La Petit Anne je balzámem na duši pro všechny, kteří chtějí krásně bydlet nebo se alespoň prozatím pokochat.

5. Můj dům, můj squat

Český a zahraniční design, to jsou dvě z kategorií, které najdete na blogu Můj dům, můj squat. Nejrůznější tipy týkající se samotného interiéru i DIY návody na to, jak si originálními drobnostmi zpříjemnit domov, vás jistě okouzlí a osloví.

Sbírejte nápady a realizujte!

Nechte se inspirovat k tomu, jak mít zase jiný a o něco hezčí domov. Stačí si prohlédnout několik blogů týkajících se bydlení a budete mít brzy jasno. Potom už stačí jen trocha zručnosti!

Zeptejte se designérky

V online poradně bytového designu se můžete dozvědět, jak co nejlépe zařídit konkrétní místnost ve vašem bytě.

Partneři webu

Chcete se stát partnery webu? Napište nám.

Zajímavé odkazy

Samostatnou kapitolou při zařizování bytu jsou obývací stěny. Nechte se inspirovat!

Myslíte si, že tapety už nefrčí? Podívejte se na partnerský web jak na tapety.cz a zkuste si tapetami vyzdobit vlastní byt.

Přemýšlíte, jak si co nejlépe zařídit obývák, ale nemáte jasnou představu? Pomůže vám web jak zařídit obývák, který se věnuje realizaci různých typů obývacích pokojů.

Budete v některých místnostech malovat? Mrkněte na informační web o malování nechte si poradit.

Ať potřebujete vybavit menší či větší kuchyň, nabízí se nepřeberné množství variant. Na webu kuchyně na míru.net se dozvíte spoustu zajímavých informací.

Spolupracujte s námi

Líbí se vám naše stránky o bydlení? Chtěli byste tady prezentovat svojí firmu? Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@jakzariditbyt.cz